המופעים המדהימים הללו יהיו בכנס בסוכות 2021

יעל ארנון ורד

יעל ארנון ורד

דואו ״ מכאן לשם ובחזרה״ במופע המוזיקלי: צלילים ותרגילים. אורי ויעל ישירו וינגנו בפסנתר ובחליל משירי הפרויקט המוזיקלי לילדים תוך השתתפות פעילה של הקהל

עירית רוהטין ויריב סולומון

עירית רוהטין ויריב סולומון

החנונים יופיעו כחלק מ"מופע הקברט הגדול" שיתקיים בשני סבבי הכנס. החנונים הם קרקס קומי ומרגש לכל המשפחה, ללא מילים ובשיתוף הקהל. צמד "החנונים", הזוג המוזר, מגיע לכבוש את לבבות הקהל, במופע אקרובאטיקה וליצנות. בואו להיסחף ברגעי אהבה ומשבר, לצחוק יחד איתם ובעיקר עליהם, להחסיר פעימה מהאקרובטיקה המרשימה ואולי אף לזכות לעוף איתם על הבמה.

איה דיין

איה דיין

איה דיין היא אומנית קרקס אווירי המתמחה בחישוק, טישו, חבל ורצועות. עבודותיה הוירטואזיות משדרות כוח, ועוצמה נשית ומעוררות פליאה. איה תופיע ב"מופע הקברט הגדול" בשני סבבי הכנס. מוזמנים להכנס לקישור ולראות קטע מהפנט

אורי ונעה - סירק נו פרובלם

אורי ונעה - סירק נו פרובלם

Cirque no Problem הוא המופע החדש שלנו המשלב בין הקרקס הקלאסי והקרקס המודרני. האווירה והדמויות נוצרו בהשראה של הקרקסים הנודדים של שנות ה-20 וה-30 של המאה הקודמת. הציוד הטכני נבנה במיוחד על מנת ליצר אפקט גדול (טרפז כפול ומתקן הליכה על חבל) תוך כדי שימוש באביזרים מינימליים במטרה לשמר את האווירה הייחודית של מופעי הרחוב. המופע מוגש עם המון הומור ובשיתוף הקהל. זה אולי נשמע מסובך, אבל זה ממש "קרקס בלי בעיה".

עינאל גורי - ג'וסי לוסי

עינאל גורי - ג'וסי לוסי

ג'וסי לוסי – מופע קומי אקרובטי עם קורטוב של רומנטיקה… הנכם מוזמנים להציץ לעולמם של אומנית קרקס זוהרת והעוזר הטכני שלה הנחושים להציג את המופע הגדול בתבל, אבל כמו תמיד, האהבה מתעוררת ומסבכת את העניינים…. כל זה מתרחש על גבי מתקן נייד בגובה 8 מטר שעוצב במיוחד עבור אקרובטיקה אווירית, על ידי דמויות שובות לב ומתנדבים מהקהל שהופכים את האירוע למופע קרקס סוחף ומרגש. הסיפור, המשחק, ההומור ,הביצועים הטכניים ועולם הקרקס יוצרים תאטרון חוצות יחודי ובלתי נשכח.

יוגב חרובי

יוגב חרובי

יוגב חרובי הוא מסיבה שבטית של איש אחד​. בעזרת מערכת מיוחדת של כלי הקשה ודיג’רידו כלי נשיפה קדום מיבשת אוסטרליה עליהם הוא מנגן בו זמנית , יוצ​ר סאונד מאסיבי ועשיר שנשמע כמו שבט שלם​ ומטשטש את הגבולות בין אקוסטי לאלקטרוני ​.המוסיקה מרקידה ומרוממת ומשלבת בין מוסיקת עולם, טכנו וטראנס אקוסטי​. הכלים הקדומים יוצרים מכנה משותף רחב המצליח להפגיש קהלים מגוונים ברחבת הריקודים .

מופע הקברט הגדול

מופע הקברט הגדול

המופע יתקיים בשני מחזורי הכנס והוא משלב טכניקות ברמות הכי גבוהות מעולם הקרקס, הומור סוחט דמעות וקטעים בשיתוף הקהל. ריקוד זוגי בתוך חישוק ברזל, אקרובטים מתעופפים באוויר, וביצועים על גבי מתקן פירמידה בגובה 8 מטר. הכל בתזמון מושלם ובליווי הנחייה מעולה של אבנר הוכפלד.

מופע הקברט הגדול

מופע הקברט הגדול

אמיר נר גאון בחישוק המסתובב (cyr-wheel) יופיע יחד עם חבריו ב"מופע הקברט הגדול" אשר יתקיים בשני סבבי הכנס.

גיא שפר - בלוניזם

גיא שפר - בלוניזם

מופע אומנותי והומוריסטי לכל המשפחה המשלב להטוטנות, ליצנות קלאסית ובלונים מיוחדים כולל כניסה לבלון ענק! מופע צבעוני וייחודי ,אומן הבלונים יעצב ויפסל מגוון צורות מיוחדות מבלונים בשיתוף הקהל

Dr. Bubble

Dr. Bubble

אומן בועות הסבון הידוע בשם דוקטור באבל יופיע בפניכם במופע שכולו קסם! בועות קטנות, גדולות, שובבות ויפיפיות יוצאות באופן פלא מידיו ומעלות חיוך על כל הסובבים. בועז ניר שלום הוא אומן הבועות הראשון בארץ המופיע בשלל תרגילים המשלבים טכניקה ייחודית של בועות עם ליצנות מודרנית וחן אינסופי. מופע תענוג לכל המשפחה

גלבאז - מופע יחיד

גלבאז - מופע יחיד

המופע משלב טכניקות קרקס כגון ליצנות, אקרובטיקה, עמידות ידיים איזון חפצים ג'אלינג ועוד. המופע מוגש ללא מילים והתקשורת נעשית באמצעות תיאטרון, ליצנות ומחוות אקרובטיות. המופע מתאים לכל גיל.